FAQs - Qarqet FASTLINE Co., Ltd.
Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 755 2332 9221
 • sales@fastlinepcb.com

  Na dërgoni me email
 • FAQs

  FAQ

  PYETJET MË TË SHPESHTA

  Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  A1: Ne kemi tonat prodhimit PCB dhe fabrika Kuvendit.

  Q2: Çfarë është sasia minimale e porosisë?

  A2: MOQ jonë nuk është e njëjtë në bazë të artikujve të ndryshëm. urdhrave të vogla janë gjithashtu të mirëpritur.

  Q3: çfarë fotografi ne duhet të ofrojmë?

  A3: PCB: skedar Gerber është më e mirë, (Protel, pcb pushtet, pads file), PCBA: fotografi Gerber dhe lista BOM.

  Q4: No PCB file / GBR file, vetëm të ketë mostër PCB, mund të prodhojë atë për mua?

  A4: Po, ne mund të ju ndihmojë për të klon PCB. Vetëm dërgoni PCB mostër për ne, ne mund të klon projektimin PCB dhe të punojnë jashtë atë.

  Q5: Çfarë Çdo informacion tjetër duhet të ofrohet, përveç për dosjen?

  A5: specifikimet e mëposhtme janë të nevojshme për kuotim:
  a) material bazë
  b) trashësi Board:
  c) Trashësia bakri
  d) trajtim Sipërfaqja:
  e) ngjyra e maskë lidhës dhe silkscreen
  f) Sasia

  Duan të punojnë me ne?