Kryesor Mesh nebulizer manaufacturer
 • Na telefononi

  +86 755 2332 9221
 • sales@fastlinepcb.com

  Na dërgoni me email
 • Quick ngurtë Business Flex Pcb

  Ne jemi duke u përqëndruar në PCB dhe PCBA industri për më shumë se 10 vjet, dhe kryesisht duke i shërbyer tregjet evropiane dhe amerikane, si dhe në veri dhe jug amerikane dhe tregjet e Azisë Juglindore. Ne shpresojmë që të ju ndihmojë të prodhuar produkte të cilësisë konkurruese në tregun lokal.

   

  • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
  • Min.urdhër Sasia: 1 Piece/Pieces
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
  • Port: Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

  Detail Product

  Produkt Tags

  Quick ngurtë Business Flex Pcb

  1.Hyrje i  Quick ngurtë Business Flex Pcb

  Qarqet FASTLINE është i aftë për të siguruar gardian të plotë dhe gardian shtypur shërbime pjesshme kuvendi bordit qark. Për gardian të plotë, ne të kujdeset për të gjithë procesin, duke përfshirë përgatitjen e Printed Circuit Boards, prokurimin e komponentëve, online ndjekja e rendit, monitorimin e vazhdueshëm të cilësisë dhe kuvendin e fundit. Ndërsa për gardian të pjesshëm, klienti mund të sigurojë PCB dhe komponentëve të caktuara, dhe pjesët e mbetura do të trajtohen nga ne.

  Features-tona Products Advantage

  1. Mbi 10 vjet përvojë në prodhues PCB Mblidhuni dhe fushë PCB.
  2. Shkalla Big për prodhimin e bën të sigurt se kostoja juaj e blerjes është më e ulët.
  3. Linja e avancuar e prodhimit garanton cilësi të qëndrueshme dhe hapësirë të gjatë jetës.
  4. Prodhimi pothuajse çdo PCB si kërkesën tuaj.
  5. 100% testi për të gjitha produktet përshtatur PCB.
  6. One-stop Service, ne mund të ndihmojë për të blerë komponentët.

  Standard Flex Materialet :

  Polyimide (Kapton) 0.5 milion për 5 mils (.012mm - .127mm) 
  Adhesiveless Bakri veshur bazës materiale 1 mil deri në 5 mils 
  Flaka Retardant Plastifikuar, bazës materiale, dhe Coverlay 
  High Performance Epoxy Plastifikuar dhe prepreg 
  High Performance Polyimide Plastifikuar dhe prepreg 
  UL dhe RoHS Material përputhje në kërkesë 
  të lartë tg FR4 (170+ Tg), Polyimide (260+ Tg) 
  Base bakri: 
  1/3 oz. -. 0,00047 në (.012mm) përdoret -rarely 
  1/2 oz. - 0,0007 në (.018mm). 
  1 oz. - 0,0014 në (.036mm). 
  2 oz. - 0,0028 në (.071mm). 
  Lidhës nate: Customized
  Polyimide Coverlay: 0.5 milion deri 5 mils KAPTON (.012mm - .127mm) 
  me 0.5 deri 2 milion ngjitëse (.012mm - .051mm) 
  LPI dhe LDI fleksibël Soldermasks

  Flex PCB Capability

  Qarqet FASTLINE Co, të Kufizuar
  FPC Teknologjia dhe Aftësitë
  material FR4, Polyimide / poliestër
  Pikat Flex: 1 ~ 8L; Ngurtë-Flex: 2 ~ 8L
  Board Trashësia Min.0.05mm; Max. 0.3mm
  Trashësia bakrit 1/3 oz - 2 oz
  CNC stërvitja Size (Max) 6.5mm
  CNC stërvitja Size (Min) Flex: 0.15mm
  Holes Vendndodhja Toleranca ± 0.05mm
  Coverlay stërvitja Size (Min) 0.6mm
  Vrimë për të Coverlay hapjen e dritareve (Min) 0.15mm
  Min Line Width / Hapësira 0.1 / 0.1mm
  Trashësia bakrit në Hole Wall Flex: 12-22μm
  Min Pad Size φ0.2mm
  Toleranca Etch Mbaruar gjerësi vija tolerance ± 20%
  Model Toleranca Regjistrimi ± 0.1mm (Panel punës Size: 250 * 300mm)
  Coverlay Toleranca Regjistrimi ± 0.15mm
  Lidhës Toleranca Mask Regjistrimi ± 0.2 mm
  Lidhës Mask për PAD Non dritëndieshëm: 0.2mm
  Dritëndieshëm: 0.1mm
  Min. Lidhës Mask Dam 0.1mm
  Misregistration Toleranca ± 0.30mm
   për stiffener, ngjitës, letër Glue
  Përfundojë sipërfaqe Plating Ni / Au; Kimike Ni / Au; OSP

  Single Layer FR4 PCB prototyping Prodhim Technologies

  products3306 (2)

  products3306 (1)

  PCB Prototype Koha Lead:

  artikull

  koha Përgjithshme

  Kthejeni Quick

  1-2 shtresa

  4 ditë

  1 ditë

  4-6 shtresa

  6 ditë

  2 dite

  8-10 Shtresat

  8 ditë

  3 ditë

  12-16 Shtresat

  12 ditë

  4 ditë

  18-20 shtresa

  14 ditë

  5 dite

  22-26 Shtresat

  16 ditë

  6 ditë
  Shënim:  Baza mbi të gjitha të dhënat e marra nga ne dhe duhet të jetë i plotë dhe pa problem, koha Lead është gati për të anijes.  

  Ne besojmë se cilësia është shpirti i një ndërmarrje dhe siguron kohë kritike, të avancuar teknologjikisht inxhinieri dhe shërbime prodhuese për industrinë elektronike. 
   Cilësi të shëndosha fiton një reputacion të mirë për FASTLINE. Konsumatorët besnikë ka bashkëpunuar me ne përsëri dhe përsëri dhe klientët e rinj vijnë në FASTLINE për të vendosur marrëdhënie bashkëpunimi kur dëgjojnë e reputacion të madh. Ne shohim përpara për të ofruar shërbim me cilësi të lartë për ju!

  2.Production Detajet e shpejta ngurtë Biznes Flex PCB

  Quick ngurtë Flex Pcb Business (2)

  Quick ngurtë Business Flex Pcb

  3. Aplikimi o Quick ngurtë Business Flex Pcb

       Ne kemi shërbyer PCBA me cilësi të lartë në vende të shumta, nga të elektronikës të konsumit për telekomunikacion, energji të reja, hapësirës ajrore, automotive, etj

  products4128

  Produkt elektronike

  products4137

  Communications Industry

  products4133

  Aerospace 

  products4225

  kontrollit industriale  

  products4231

   Car Prodhuesi

  products4234

  Industria ushtarake

  4. Kualifikimi i  Quick ngurtë Business Flex Pcb

  Ne kemi ngritur një departament të ndara, ku projektues ekskluziv prodhimi do të ndjekë prodhimin e porosisë tuaj pas pagesës tuaj, për të përmbushur të prodhimit të PCB dhe kërkesë kuvendit.
  Ne kemi më poshtë kualifikim për të provuar PCBA tonë.

  products4627

  Vizita 5.Customer
  products4649

  6.Our Paketa

  Ne përdorim vakum dhe kartoni për të përfunduar të mallrave, për të siguruar që të gjithë ata mund të arrijnë te ju plotësisht.

  products4757

  7.Deliver Dhe Shërbyer 
  Ju mund të zgjidhni çdo kompani të shprehur që ju keni me llogarinë tuaj, ose llogari tonë, për paketën më të rënda, lëvizje e anijes përpara të anijeve do të jetë në dispozicion, too.

   products4929products4928

  products4932

  Kur ju merrni PCBA, mos harroni të kontrolloni dhe provuar ata,
  Nëse ndonjë problem, të mirëpritur të na kontaktoni!

  8.FAQ
  Q1: A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
  A1: Ne kemi tonat prodhimit PCB dhe fabrika Kuvendit.

  Q2: Çfarë është sasia minimale e porosisë?
  A2: MOQ jonë nuk është e njëjtë në bazë të artikujve të ndryshëm. Urdhrave të vogla janë gjithashtu të mirëpritur.

  Q3: çfarë fotografi ne duhet të ofrojmë?
  A3: PCB: skedar Gerber është më e mirë, (Protel, pcb pushtet, pads file), PCBA: fotografi Gerber dhe lista BOM.

  Q4: No PCB file / GBR file, vetëm të ketë mostër PCB, mund të prodhojë atë për mua?
  A4: Po, ne mund të ju ndihmojë për të klon PCB. Vetëm dërgoni PCB mostër për ne, ne mund të klon projektimin PCB dhe të punojnë jashtë atë.

  Q5: Çfarë Çdo informacion tjetër duhet të ofrohet, përveç për dosjen?
  A5: specifikimet e mëposhtme janë të nevojshme për kuotim:
  a) material bazë
  b) trashësi Board:
  c) Trashësia bakri
  d) trajtim Sipërfaqja:
  e) ngjyra e maskë lidhës dhe silkscreen
  f) Sasia

  Q6: Unë jam shumë i kënaqur, pasi kam lexuar të dhënat tuaja, si mund unë të fillojë për të blerë porosinë time?
  A6: Ju lutemi kontaktoni sallonet tona të shitjes në faqen në internet, ju faleminderit!

  Q7: Çfarë është kushtet e ofrimit dhe koha?
  A7: Ne zakonisht përdorim termat FOB dhe anijeve të mallrave në 7-15 ditë pune në varësi nga sasia e tuaj e rendit, customization.