Водечките Mesh инхалатор Manaufacturer
 • Јавете ни

  +86 755 2332 9221
 • sales@fastlinepcb.com

  ни е-мејл
 • 01946568
  8d9d4c2f1
  8fdc4e7e2

  Нашите предности

  Fastline кола копродукции, со ограничена
  • сопствена фабрика

   сопствена фабрика

   PCB распоред услуги, 911EDA е лидер во оваа индустрија во PCB распоред и PCB дизајн, поддршка на клиентите за повеќе од 17 години.
  • ОДЛИЧЕН ТИМ

   ОДЛИЧЕН ТИМ

   Зрели технички тим, работниците тим, вие само треба да ги споделите со нас вашата идеја
  • ДОБАР КВАЛИТЕТ

   ДОБАР КВАЛИТЕТ

   За да овозможи вистинска вредност и погодност на нашите клиенти ПХБ изработка, ние нудиме напредни клуч PCB собранието услуга.
  • По продажба на услуги

   По продажба на услуги

   Напредни концепти за управување и свест услуги

  Главни производи

  Шенжен Fastline кола копродукции, со ограничена
  • PCB собранието+

   PCB собранието

  • FR4 PCB+

   FR4 PCB

  • Роџерс ПХБ+

   Роџерс ПХБ

  • флекс PCB+

   флекс PCB

  • Цврсти PCB -flex+

   Цврсти PCB -flex

  • метал PCB+

   метал PCB

  за нас

  Fastline кола копродукции, со ограничена има најразлични технологии печатени коло на располагање, вклучувајќи ги и мулти-слој PCB, алуминиум врз PCB, Керамички PCB, ИЧР PCB, флексибилни PCB, Цврсти-флекс PCB, тешка бакар PCB, Роџерс ПХБ и PCB собранието, итн Ние нудиме едно решение за клиентите. Ние веруваме дека квалитетот е душата на претпријатието и обезбедува време-критички, технолошки напредни инженерски на производство на услуги за електроника индустрија. Квалитет на звукот се стекнува со добра репутација за Fastline. Лојални клиенти соработувале со нас повторно и повторно и нови клиенти доаѓаат да Fastline да се воспостави соработка односи кога ќе слушнат за голем углед. Ние со нетрпение очекуваме да нудат висок квалитет на услуга за вас!

  • 99a9e934
  • 9aa50f9e
  • 26eff611
  • 30091e6c
  Научи повеќе
  • 87325403
  • abfdfd91
  • 37550f66
  • cca240d9
  • 48121349
  • c94927cd
  • 93307fcc
  • a8846d7b
  • 5a15e018
  • 15ab1bba
  • 85bc39f1

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 12 часа.

  Контактирајте не