banderolë1 (37)
01946568
8d9d4c2f1
8fdc4e7e2
banderolë3(26)
banderolë2(38)
rreth

rreth nesh

rreth

Fastline Circuits Co., Limitedka teknologjitë më të larmishme të disponueshme të bordit të qarkut të printuar, duke përfshirë PCB me shumë shtresa, PCB me bazë alumini, PCB qeramike, PCB HDI, PCB fleksibël, PCB me përkulje të ngurtë, PCB me bakër të rëndë, montim Rogers PCB dhe PCB, etj.Ne ofrojmë një zgjidhje me një ndalesë për klientët.Ne besojmë se cilësia është shpirti i një ndërmarrjeje dhe ofron shërbime inxhinierike dhe prodhuese të përparuara për kohën kritike për industrinë e elektronikës.Cilësia e zërit fiton një reputacion të mirë për Fastline.Klientët besnikë kanë bashkëpunuar me ne vazhdimisht dhe klientët e rinj vijnë në Fastline për të krijuar marrëdhënie bashkëpunimi kur dëgjojnë për një reputacion të madh.Ne mezi presim t'ju ofrojmë shërbim me cilësi të lartë!

zbuloni Më shumë

avantazhet tona

 • FABRIKE VET

  FABRIKE VET

  Shërbimet e paraqitjes së pcb,911EDA është një Udhëheqës i Industrisë në paraqitjen e PCB-ve dhe dizajnimin e PCB-ve, duke mbështetur klientët për më shumë se 17 vjet.
 • EKIP I SHKELQYER

  EKIP I SHKELQYER

  Ekipi teknik i pjekur, ekipi i punëtorëve, ju vetëm duhet të na tregoni idenë tuaj
 • CILËSI TË MIRË

  CILËSI TË MIRË

  Për të ofruar vlerë dhe komoditet të vërtetë për klientët tanë të fabrikimit të PCB-ve, ne ofrojmë shërbim të avancuar të montimit të PCB-ve me çelës në dorë.
 • SHËRBIM PAS SHITJES

  SHËRBIM PAS SHITJES

  Konceptet e avancuara të menaxhimit dhe ndërgjegjësimi i shërbimit

avantazhet tona

lajmet e kompanisë

 • Si të përmirësohet funksioni anti-statik ESD i tabelës së kopjimit të PCB?

  Si të përmirësoni funksionin anti-statik ESD të ...

  Në hartimin e pllakës PCB, dizajni anti-ESD i PCB-së mund të arrihet përmes shtresimit, paraqitjes së duhur dhe instalimeve elektrike dhe instalimit.Gjatë procesit të projektimit, shumica dërrmuese e modifikimeve të projektimit mund të kufizohen në shtimin ose zbritjen e komponentëve përmes parashikimit.Duke rregulluar...
 • Si të identifikoni cilësinë e bordeve të qarkut PCB?

  Si të identifikoni cilësinë e bordeve të qarkut PCB?

  Ka shumë lloje të pllakave të qarkut PCB në treg dhe është e vështirë të dallosh cilësinë e mirë dhe të keqe.Në këtë drejtim, këtu janë disa mënyra për të identifikuar cilësinë e bordeve të qarkut PCB.Duke gjykuar nga pamja 1. Pamja e tegelit të saldimit Meqenëse ka shumë pjesë në PCB c...
 • Si të gjeni vrimën e verbër në tabelën e PCB-së?

  Si të gjeni vrimën e verbër në tabelën e PCB-së?

  Si të gjeni vrimën e verbër në tabelën e PCB-së?Në fushën e prodhimit të elektronikës, PCB (Pllaka e qarkut të printuar, pllaka e qarkut të printuar) luan një rol jetik, ato lidhin dhe mbështesin një sërë komponentësh elektronikë, në mënyrë që pajisjet elektronike të funksionojnë siç duhet.Vrimat e verbër janë një element i zakonshëm i dizajnit...
 • Procedura dhe masat paraprake për saldimin e pllakave të qarkut të dyanshëm

  Procedura dhe masat paraprake për rrethin e dyanshëm...

  Në saldimin e bordit të qarkut me dy shtresa, është e lehtë të keni problemin e ngjitjes ose saldimit virtual.Dhe për shkak të rritjes së komponentëve të bordit të qarkut me dy shtresa, çdo lloj komponentësh për kërkesat e saldimit, temperatura e saldimit dhe kështu me radhë nuk janë të njëjta, gjë që çon gjithashtu në ...
 • Rregullat e dizajnit të bordit të qarkut PCB dhe instalimeve elektrike të komponentëve

  Dizajni i bordit të qarkut PCB dhe instalimet elektrike të komponentëve...

  Procesi bazë i dizajnimit të bordit të qarkut PCB në përpunimin e çipave SMT kërkon vëmendje të veçantë.Një nga qëllimet kryesore të dizajnit skematik të qarkut është të sigurojë një tabelë rrjeti për projektimin e bordit të qarkut PCB dhe të përgatisë bazën për dizajnimin e tabelës PCB.Procesi i projektimit...
 • Cili është ndryshimi midis procesit të prodhimit të bordit me shumë shtresa dhe bordit me dy shtresa?

  Cili është ndryshimi midis prodhimit p...

  Në përgjithësi: krahasuar me procesin e prodhimit të dërrasës me shumë shtresa dhe bordit me dy shtresa, ekzistojnë 2 procese të tjera, përkatësisht: linja e brendshme dhe petëzimi.Më hollësisht: në procesin e prodhimit të pllakës dyshtresore, pas përfundimit të prerjes, shpimi do të bëhet...